На цій сторінці можна побачити рекомендації, що стосуються процесу знайомства і впровадження платформ участі.
Увага! Рекомендації у жодному разі не є імперативом, більше того, є всі підстави поговорити про їх аргументованість чи межі використання в кожному конкретному випадку.
Увага! Рекомендації у жодному разі не є імперативом, більше того, є всі підстави поговорити про їх аргументованість чи межі використання в кожному конкретному випадку.
1. Теоретична і практична підготовка
Ця інформаційна база присвячена одному, можна сказати вузькому чи практичному питанню, пов'язаному з використанням платформ участі. І її можна використати абсолютно самостійно і незалежно або автономно. Але нема жодних сумнівів в тому, що як братись за це з певною попередньою підготовкою, то віддача буде більше. Або так: спочатку переглянути цей сайт, потім почитати, подивитись інші джерела, що стосуються питання, а вже потім братись за практичну роботу.
З отих згаданих джерел тут і зараз можна відразу вказати на одну бібліотечку і один дистанційний навчальний курс. Так, перший можна використати як засіб теоретичного характеру, а другий - практичного.
2. Порядок впровадження
Дві розглянути системи є дуже різними за пропонованим функціональним наповненням. Тому цілком обгрунтованим виглядає запровадження спочатку ВМ, накопичення досвіду роботи з платформою, впорядкування цілого ряду нових прийомів в роботі комунальних служб. А потім, вже на основі одержаного досвіду, перехід до РМ як більш потужного, а відтак і складного в застосуванні інструменту.
3. Координатор в місті
Поки що це враження від Відкритого міста, цікаво, як у Розумного, але цілком виразним є брак чітко окресленої фігури міського координатора проекту. По-перше, нема регламенту (положення, концепції тощо) його діяльності, по-друге, нема прізвища. В місті невідомо до кого звертатись.
Немає коментарів:
Дописати коментар